Park Evler Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi olarak 2013 yılında, özel gereksinimli öğrencilerimizi ve sevgili öğrencilerimizin ailelerini her yönden destekleyebilmek için, işinde profesyonel ama ruhunda amatörlüğü yaşayan, alanında uzman bir kadronun eğitim verdiği bir merkez olmayı hedefleyerek eğitim yolculuğumuza başladık.

Biz, çocuklarımızla karşılaştığımız ilk andan itibaren ihtiyaçlarını başlangıç olarak belirleyen, onların toplumun bir parçası, sosyal bireyler olarak gelişimlerini destekleyen, yeni bilgilerle kendini sürekli yenileyen, profesyonelce yaklaşan, hayatın içinden olabilen, alanında uzman, ailelerin sorunlarını dinleyen, sorunlar karşısında kenetlenerek çözüme ulaşabilen, birbirleri ile iletişim halinde olan, eğitim her yerde ve her ortamda uygulanabilir ilkesini benimsiyoruz.

Çocukların özgüven gelişimini, sosyal ve bilişsel becerilerini, hayatlarını özgür ve bağımsız sürdürebilmelerini destekliyoruz.

“YAŞAMIN ÇOCUKLARA, ÇOCUKLARIN DA YAŞAMA İHTİYACI VARDIR” sloganını benimseyen personeli, terapistleri, aileleri, öğrencileri ve kurucuları ile biz sizin her zaman yanınızdayız…© 2021 Park Evler Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Powered By olgunumur